Alates 11. maist on Lõunakesuse kaubanduskes taas avatud. 

 Eriolukord veel kestab ning peame jätkuvalt ühiselt pingutama, et situatsioon liiguks paremuse poole. Selleks tuletame meelde lihtsad reeglid, millest kaubanduskeskuse külastamisel kinni pidada.

  • Hoia käed puhtana. Kaubanduskeskuse sissepääsude juures on olemas käte desinfitseerimise vahendid, mida soovitame kasutada nii keskusesse sisenemisel kui ka lahkumisel. Desinfitseerimisvahendid on olemas ka igas kaupluses.
  • 2+2 reegel. Tule keskusesse üksi või kahekesi ning palun hoia teiste külastajatega 2-meetrist vahemaad. Enda ja teiste ohutuse huvides soovitame kanda näomaski.
  • Ära külasta kaubanduskeskust tõbisena. Kui tunned end halvasti, jäta kaubanduskeskusesse minemata. Kõik ostud saad mugavalt ja turvaliselt ning kodust lahkumata teha meie e-keskuses astri.ee.
  • Planeeri oma ostukäike. Mõtle enne kaubanduskeskuse külastamist hoolikalt läbi, mida on vaja ja koosta ostunimekiri. Nii väldid liigseid kokkupuuteid teiste külastajate ja kaubanduskeskuse töötajatega ning hoiad enda ja teiste tervist.