Teenus Juuksur Praktikant
OLAPLEX juuksehooldus kuni õlgadeni juuksed (Ühe hoolduse hinnalisa orienteeruvalt 12 - 24€, sõltub juuste pikkusest ja paksusest)40€ 30€ 
OLAPLEX juuksehooldus, pikad juuksed (Ühe hoolduse hinnalisa orienteeruvalt 12 - 24€, sõltub juuste pikkusest ja paksusest) 40€ 30€
OLAPLEX juuksehoolduse hinnalisa juukselõikuse ja värvimise juurde (teenusele lisandub Olaplex`i hind 1.87ml 4€)
 9€6€ 

Miks kasutada OLAPLEX'i?

Juuksekarv koosneb 80% valgust nimega keratiin. See on aine, mis muudab juuksekarva elastseks ja vastupidavaks välistele kahjustustele. kui juus on täielikult välja kasvanud, ei saa me midagi teha selle paremaks muutmiseks - me saame ainult ennetada tekkivaid kahjustusi.

Iga kord kui teed juustega keemilisi protseduure, hakkab juus kaotama keratiini. Disulfiidsidemed murduvad, osad neist ei kinnitu tagasi oma algupärastele sidemetele ja tekkinud vabad osakesed muutuvad agressiivseks - need osakesed hakkavad hävitama juukse sees olevat keratiini.

Need sidemed katkevad iga kord, kui kasutad kuumtöötlusvahendeid (föön, sirgestaja, lokitangid jne), võtad päikest ja isegi siis, kui harjad oma juukseid. iga päev kaob sinu juustest väike osa keratiini.

Disulfiidsidemeid saab võtta kui juuste luustikku. kui nad pole õigesti kinnitatud, on juus ebastabiilne ja habras. keratiini saab võrrelda aga lihasmassiga - see on aine, mis hoiab juukse vastupidava ja elastsena. kui aga juukses on keratiini liiga vähe, hakkab juus lagunema ning lõpuks katkeb.

Juukse oma toodetud keratiin on ainulaadne.

Aastakümneid on teadlased ja juuksehooldustoodete brändid proovinud välja töötada selle võimalikult sarnaseid aineid. Sellistest valkudest koosnevadki tugevdavad hooldused. kahjuks on aga nendega tekkinud sidemed ajutised ja sa pesed selle proteiini juustest lihtsalt välja. Kui Sul on juus, mida töötled pidevalt fööni, harjade ja erinevate viimistlusvahenditega, on juuste kutiikul (väliskiht) nõrgenenud. sellised juuksed muutuvad poorseks. poorsed juuksed ei suuda endas hoida pigmente ja juuksed tugevdavaid hooldusi. hoides oma juuste sisemist jõudu aitab OLAPLEX hoida kutiikuli tugevana, mis aitab juuksel endas hoida mistahes (hooldavat või värvivat) ainet.

Mida OLAPLEX annab?

kasutadaes OLAPLEX`i kõikides keemilistes protseduurides (isegi kui see on ainult juurte värvimine), aitab see kaitsta Su juukseid nii, et väärtuslik keratiin ei saaks Su juustest kaduda. Juustel on pikem eluiga ning nad ei katke. Saad läbi viia värvimuutusi juuste kvaliteedilt kompromisse tegemata.

Et tugevdada oma juukseid ja seda tugevust neis hoida, soovitame kasutada ka koduseks hoolduseks mõeldud OLAPLEX No 3 vähemalt 1 kord nädalas. See imeline toode taastab need disulfiidsidemed, mis saavad igapäevaselt kahjustada. Kasuta OLAPLEX`i kõikides keemilistes protseduurides. Sellega lood parimad tingimused juukse pikaajalisks ja jõuliseks elutsükliks!