JUUKSEPIKENDUSTE TEENUSED
TeenusJuuksur
Balmain DoubleHair juuksepikenduste eemaldamine 1 tund
30€
Balmain DoubleHair juukseriba paigaldus (lisandub keratiini või silikoonrõnga hind)
15€

  Balmain Hair Couture on välja töötanud tõenäoliselt ühe kiireima juuksepikenduse/juuksetihenduse meetodi maailmas – Double Hair juukselisandi. See on professionaalne, taskukohane ja korduvalt paigaldatav juukselisand, mis on patendeeritud Balmain Hair Couture poolt. Milles aga seisneb täpsemalt selle võlu?


  Tänapäeva kiiresti muutuvas ühiskonnas tekib aina enam tunne, et ööpäevas on üha vähem tunde. Brändid, kes soovivad ajaga kaasas käia, töötavad välja üha uusi tehnoloogilisi lahendusi, et võita kliendi aega ja pakkudes samas aina kvaliteetsemat teenust. Balmain Double Hair on üks nendest teenustest, mis võrreldes teiste juuksepikenduste meetoditega on kordades aegasäästvam, olles samas juuksesõbralik ja täiesti riskivaba!

Mis on Balmain Double Hair & kuidas seda paigaldatakse?

  Double Hair on spetsiaalselt disainitud loomaks eriti kauapüsiv ja volüümikas tulemust, kasutades 100% naturaalsetest juustest juukseribasid laiusega 85 mm. Üks riba võrdub keskeltläbi 20 keratiinsalguga, mis tähendab, et kohese volüümi lisamiseks piisab kolmest ribast. Kes soovivad lisada ka pikkust, siis on ideaalne lasta paigaldada 3-5 riba.
Double Hair meetodi puhul on tegemist püsiva juukselisandiga, mida saab hõlpsalt juustesse paigaldada kasutades keratiini või silikoonrõngaid.

  Kaua kestab Double Hair paigaldamise protseduur ja kuidas on lood hooldustega?
Selle teenuse kõige imelisem osa on selle kiirus. Nimelt kulub ühe juukseriba paigaldamisele maksimaalselt 5 minutit. Seega, kes soovib lisada volüümi, piisab 15-20 minutist ja pikkuse lisamisel 30-40 minutist. Võrdluseks, sama koguse juukseid keratiiga paigaldades tuleks arvestada vähemalt 3 tunniga.
Double Hair hooldust on soovitatav teha 6-8 nädala tagant, et tagada selle meetodi juuksesõbralikkus ja juuste alati kaunis väljanägemine. Hooldusele kulub aega võrreldes paigaldusega vaid mõned minutid kauem. 3 riba hooldus kesatb maksimaalselt 30 minutit ja 5 riba hooldus maksimaalselt 45 minutit.

  DoubleHair professionaalne, taskukohane ja korduvpaigaldatav meetod, mis on patendeeritud Balmain Paris Hair Couture poolt. DoubleHair on spetsiaalselt disainitud loomaks eriti kauapüsiv, volüümikas ja läikiv tulemust, kasutades 100% naturaalsetest juustest ribasid laiusega 85 mm. Juukselisandid saab hõlpsalt paigaldada kasutades keratiini või silikoonrõngaid.

DoubleHair juukselisandite hinnad:

Balmain DoubleHair juukseriba pikkusega 40cm - hind 80€

Balmain DoubleHair Silk juukseriba pikkusega 40cm - hind 88€

Balmain DoubleHair Silk juukseriba pikkusega 55cm - hind 145€